Ponuka práce > Učiteľka - anglický jazyk

Učiteľka - anglický jazyk

Náplň práce

How are you today? How do you do?
Toto sú len základy toho čo naozaj v angličtine ovládate?

Do súkromnej školy hľadáme energického učiteľa, ktorý má veľa nápadov ako hodiny spraviť pestrejšie a zaujímavejšie.
Tvojou úlohou bude vyučovať Anglický jazyk na druhom stupni základnej školy.

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- znalosť anglického jazyka na profesionálnej úrovni
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
- využívanie inovatívnych metód a foriem vo výučbe
- ochota spolupracovať v tíme a podávať nadštandardné výkony
- schopnosť zvládať stresové situácie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 800 EUR do 1000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Stravovanie na pracovisku - 75% zľavu na školné - Team Buildingy - Spoločenské akcie - Možnosť kariérneho rastu - Možnosť sebarealizácie
  • Miesto pracoviska: Trnava