Ponuka práce > Staň sa spojkou medzi klientami a spoločnosťou. Špecialista podpory klientov

Staň sa spojkou medzi klientami a spoločnosťou. Špecialista podpory klientov

Náplň práce

Buď našou novou kontaktnou osobou pre zákazníkov, staň sa nápomocný/á pri riešení rôznych situácií. Chceš pracovať v srdci starého mesta? Hľadáme komunikatívnu a šikovnú osobu, ktorá rada rieši akékoľvek situácie až do ich vyriešenia. Ak máš aspoň rok skúsenosti s klientskou podporou a angličtinu na komunikatívnej úrovni, tak neváhaj a pošli nám tvoj životopis.

Požiadavky

- Budeš aktívne komunikovať s klientami spoločnosti, zastihnú ťa na telefóne alebo emailom
- spracovať faktúry a s tým spojenú administratívnu agendu
- pracovať v internom systéme a spravovať našu databázu
- budeš spolupracovať s viacerými oddeleniami v rámci firmy aby si mohol vyriešiť požiadavky klientov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 800 EUR do 900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Pracovné prostredie bez stresu - sociálny program, ktorý ťa bude motivovať - plne hradene stravné lístky - kafetéria - ovocný deň - zabezpečený pitný režim - 3 dni dovolenky nad rámec
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)