Ponuka práce > Hľadáme backoffice špecialistu s anglickým jazykom!

Hľadáme backoffice špecialistu s anglickým jazykom!

Náplň práce

Staň sa členom skladačky v našom Shared Service Centre. Hľadáme administratívnu posilu, ktorá bude dohliadať na aktuálnosť údajov v databázach. Ak sa nebojíš komunikovať v anglickom jazyku na dennej báze a orientovať sa v databázach/administratíve, si náš človek!

Tvojím údelom bude:
- Dohľad na aktuálnosť údajov v databáze
- Upravovať údaje v systéme, ktoré chce klient spoločnosti zmeniť (nový majiteľ spoločnosti, dcérska spoločnosť, adresa spoločnosti...)
- Komunikovať s inými oddeleniami v rámci firmy ale aj s inými pobočkami

Požiadavky

Hľadáme niekoho s:
- AJB2 - systémy, v ktorých budeš pracovať sú v anglickom jazyku
- Administratívnou skúsenosťou
- Motiváciou pracovať v ekonomickej oblasti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 1250 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - Sick days - Príspevok na stravné lístky - Systém cafeteria - Referral bonus - Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe - Home office - Jazykové kurzy a školenia - Rodinný deň a športový deň
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)