Ponuka práce > Manažér nákupu

Manažér nákupu

Náplň práce

Pre nášho klienta, tradičného slovenského zamestnávateľa hľadáme kandidáta na pozíciu Manažér nákupu.

Hlavnou náplňou práci na tejto pozícií bude:
- vytváranie a realiácia stratégie nákupu
- koordinácia nákupných operácií v spoločnosti, zodpovednosť za realizované nákupy spoločnosti
- analýza a optimalizácia dodávateľských tokov
- vedenie tímu 4 nákupcov
- správa databázy dodávateľov
- sledovanie vývoja cien nakupovaných produktov - surového materiálu
- príprava reportov
- spolupráca pri výbere podriadených pracovníkov
- operatívne riešenie nákupných reklamácií a riadenie procesu nákupných reklamácií

Požiadavky

Vhodný kandidát na danú pozíciu spĺňa nasledovné požiadavky:

- predchádzajúce pracovného skúseností z obdobnej pozícií - strategický nákup, manažment nákupu
- predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti strojárskeho priemyslu
- anglicky jazyk - výhodou
- ochota cestovať
- skúseností s vedením tímu - výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Banska Bystrica (Banskobystrický kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Zvolen