Ponuka práce > Inžinier kvality

Inžinier kvality

Náplň práce

Máte technické vzdelanie a nástroje kvality pre Vás nie sú neznámym pojmom?
Láka Vás príležitosť vo výrobe a medzinárodné prostredie?
Nebojíte sa zodpovednej a samostatnej práce?
Dohovoríte sa anglicky?

Ak ste na otázky odpovedali ÁNO, ste práve tým, koho hľadáme.

Čo bude Vašou náplňou práce:

- Priama zodpovednosť za technikov kvality a ich rozsah práce

- Komplexná zodpovednosť za zverené projekty v oblasti riadenia kvality, ich stabilizácia a ďalší rozvoj
- Vypracovanie návrhov internej dokumentácie súvisiacej so zabezpečovaním kvality
- Navrhovanie a riadenie výkonu auditov u dodávateľov v oblasti kvality
- Priama komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi - zodpovednosť za riešenie reklamácií a nápravných opatrení
- Vyhodnocovanie a analýza nezhôd a spracovávanie správ o kvalite
- Účasť na auditoch (procesných, zákazníckych, externých)

Požiadavky

Vhodný kandidát musí spĺňať nasledujúce požiadavky:

- VŠ - manažérstvo kvality alebo technický smer - mechanika, elektrotechnika
- Skúsenosti s pracovnou pozíciou Inžinier kvality vo výrobnej spoločnosti
- Výborné teoretické aj praktické znalosti z oblasti manažérstva kvality
- Anglický jazyk – aktívne

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie, Výroba, priemysel a energetika, Technické profesie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Trnava